Ibrahimi: Sa herë që bie shi, në Çair del në sipërfaqe llumi i korrupsionit të drejtuesve të kësaj komune

Pas reshjeve të shiut që shkaktuan permbytje të shumta sot në Çair ka reaguar sekretari gjeneral i Alternativës njëherit dhe ish kandidat për zgjedhjet lokale në Çair nga radhët e kësaj partie Zeqirija Ibrahimi, shkruan InfoShqip.

Me një postim në profilin e tij në facebook ai ka thënë që sa herë bie shi në Çair del në sipërfaqe llumi i korupsionit i drejtuesve të komunës që vinë nga radhët e Bashkimit Demokratik për Integrim.

Në vazhdim nund ta lexoni të plotë reagimin e tij:

“Ra ky shi e ju pamë.
Sa herë që bie shi, në Çair del në sipërfaqe llumi i korrupsionit të drejtuesve të kësaj komune.”, shkruan Ibrahimi./InfoShqip.com


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu