Ja shqiptari që u emërua zv/drejtor i UJP-së

Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut në seancën e 14 të saj të mbajtur para pak minutash ka sjellur vendim për të emëruar Abdul-Selam Selamin, në postin zv/drejtor i Drejtorisë së të hyrave publike. Selami njëherit është edhe Sekretari Organizativ i Degës së Bashkimit Demokratik për Integrim në Çair.

Deri më tani Selami ishte në postin e Zëvendësdrejtorit të Agjencisë për Përkrahje Financiare në Bujqësi dhe Zhvillimin Rural.

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu