“Jam i sigurt që jam fitues”, debat dhe ironi mes Julit dhe Meritonit

Ditën e sotme, Meritoni dhe Juli kanë biseduar paksa me ironi në ambientet e jashtme të shtëpisë teksa kanë folur lidhur me finalistët dhe fituesin e këtij edicioni të ‘BBV3’.

I pyetur prej Meritonit se nëse Juli sheh ndonjë prej vajzave si finaliste, Juli është kthyer me bindje të plotë se përveç vetes nuk shikon asnjë konkurrent tjetër si fitues të ‘BB’.

Pjesë nga biseda:

Meriton: I shikon vajzat finaliste?

Juli: Unë shikoj vetëm veten time fitues! Kaq. Të tjerët nuk i shoh.

Meriton: E shikon që vajzat nuk i sheh finaliste?

Juli: “Nuk dua të të jap përgjigje për këtë sepse unë nuk jam publiku, nuk parashikoj dot. As për ty nuk e besoj. Ti po e zgjat si po e zgjat…” tha ai.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu