Janë numëruar 77,86% e votave, këto janë rezultatet

Janë numëruar mbi 77 për qind të votave, dhe momentalisht duke prirë kandidatja e VMRO-së, Gordana Siljanoska me 39,64%, pas saj vjen kandidati i LSDM-së stevo Pendarovski me 19,32%.

Pas tij është kandidati i Frontit Evropian Bujar Osmani me 14,38% dhe pas tij është kandidati i VLEN Arben Taravari me 10,20%.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu