Janeva: Shpresoj që këtë javë të vijnë të gjithë ata që nuk erdhën javën e kaluar

Prokurorja speciale, Katica Janeva dje shkurt deklaroi se pret që të gjithë personat që janë ftuar në PSP, këtë javë të vijnë për të dhënë dëshmitë e tyre, transmeton InfoShqip.com.
“Unë shpresoj se këtë javë do të vijnë për t`u rrëfyer të gjithë ato që u ftuan javën e kaluar, por nuk erdhën. Këtë javë presim që në PSP dëshmitë e tyre t`i japin edhe persona tjerë që kanë lidhje me lëndët e rregullta”, deklaroi Janeva.
Dje në PSP ishin, biznesmeni Orce Kamcev si dhe ministrja e kulturës, Elizabeta Kancevska Mileska./InfoShqip.com/


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu