Kasami: Apel BDI-së mos shkojë me mendjen e Artan Grubit për të bërë festë në Tetovë pas situatës që po kalon Tetova

Kryetari i komunës së Tetovës, Bilall Kasami theksoi në Click Plus në TV21 se BDI të bëhet me mendjen e Artan Grubit.

“BDI me mendt e Artan Grubit nxiti dhunë mes qytetarëve të Tetovës dhe Shkupit”, theksoi Kasami.

Ai bëri thirrje që BDI të mos vijë të festojë në Tetovë dhe të provokojë tetovarët , sepse po kalojmë ditë të vështira.

Kasami gjithashtu tha se tetovarët më konkretisht Ballistët nuk e kishin me Shvercerat po as me Shkupin por me 1 njeri me emër e mbiemër atë të Artan Grubit.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu