Keni nevojë për ndihmë? Lajmërohuni në numrin 195

Qendra për menaxhim për kriza njofton të gjithë qytetarët që në këto momente përmbytjesh, të gjithë ata që kanë nevojë për ndihmë, të lajmërohen në numrin 195, njofton InfoShqip.com.

Nga kjo qendër njoftojnë se të gjitha ekipet janë në terren dhe janë duke ndihmuar qytetarët me të gjitha mjetet në dispozicion./InfoShqip.com


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu