Kreshnik Spahiu publikon skandalin e radhës në rrjetet sociale: Çmenduri tipike shqiptare, hedhin vaj në rrugë që makinat të përplasen

Analisti Kreshnik Spahiu ka zbuluar një skandal në rrjetet sociale, ku shkruan se në aksin Qafë-Thanë prej dy vitesh “banda” e karotrecave dhe serviseve të makinave hedhin vaj në rrugë që të shkaktojnë aksident dhe mjetet të kenë nevojë për to.

Reagimi i plotë:

“Çmenduri tipike shqiptare: Hedhin vaj në rrugë që makinat të përplasen dhe të kenë nevojë për karotrec.

Prej dy vitesh aksi Qafë Thanës kontrollohet nga banda e karotreceve dhe serviseve të makinave.

Në cilin cep të planetit ndodh kjo gjë?”, shkruan Spahiu.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu