Kryeministri Kovaçevski surprizon Ramën: Fanellë sportive dhe top për kryeministrin shqiptar

Kryeministri Dimitar Kovaçevski i ka dhuruar kolegut të tij nga Shqipëria një fanellë të kombëtares së basketbollit ku shkruhet emri Rama, transmeton InfoShqip.

Pse pikërisht këto dy dhurata?

Kryeministri i Shqipërisë është një adhurues i madh i basketbollit dhe në të kaluarën e ka drejtuar atë. Përveç fanellës, Rama ka marrë edhe një top me firmën e Kovaçevskit./InfoShqip.com


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu