Kur fëmija këndon më mirë se Ibrahim Tatlises në duet (VIDEO)

Ai njihet si mbreti i muzikës kudo në botë, por a e keni menduar se ka të tjerë që mund ta sfidojnë atë?
Ylli i muzikës turke, Ibrahim Tatlises ka kënduar në duet me një djalë të vogël 9 vjeçar.

Dhe për çudi djaloshi i vogël e ka mahnitur këngëtarin e njohur, Tatlises.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu