Lajm i madh vjen për Bajram Rexhepin

Ish-kryeministri i Kosovës, Bajram Rexhepi, tash e disa ditë po trajtohet në QKUK, pas një sulmi që kishte

Për Rexhepin, mediat kanë raportuar kohë pas kohe për shëndetin e tij.

Madje sot u publikua një artikull ku shkruante se kinse gjendja e Rexhepit është pëkeqësuar.

Por kjo nuk mbetet e vërtetë.

NewBorn, mëson se gjendja e Rexhepit mbetet e njejtë dhe po shkon drejtë përmirësimit


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu