Laporta: Presim një përgjigje nga Bayern, Lewandowski duhet falënderuar

Joan Laporta ka falënderuar sulmuesin Robert Leëandoëski. Presidenti i katalanasve vlerëson përpjekjet e polakut për t’u bashkuar me Barcelonën, ndërkohë që tregon se presin një përgjigje nga Bayern.

“Ne i bëmë një ofertë Bayern Munich për të nënshkruar me Lewandowskin dhe ne presim përgjigjen e tyre. Shpresoj që përgjigja e tyre të jetë pozitive.

Dua të falënderoj Leëandoëskin publikisht, për atë që po bën që të bashkohet me Barcelonën”, u shpreh numri një i klubit katalanas.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu