Luiz Ejlli ndjen “rrahjet më të ëmbla në botë”

Kiara Tito po përflitet prej kohësh për një shtatëzëni të mundshme. Këto lajme duket se po i shijojn tepër Luizit, i cili ngacmon ndjekësit me postimet e tij.

Së fundmi ai ka publikuar një foto krah një gruaje shtatzënë ku shkruan: Rrahjet më të ëmbla në botë!

Gjatë pushimeve në Turqi, pak muaj më parë ishte vetë Luizi i cili mohoi lajmet se janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

“Këtu nuk kemi test shtatzanie, por nuk ka shfaqur shenja, kështu të vjella e gjëra, Kiara nuk është shtatzënë”- tha Luizi.

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito janë kthyer në çiftin më të komentuar dhe më të pëlqyer për publikun shqiptar. Dyshja të cilët u njohën brenda ‘Big Brother VIP 2’ arritën të krijonin një lidhje dashurie të cilën e kurorëzuan në martesë gjatë spektaklit dhe vazhdon ende edhe pas përfundimit të saj.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu