Modelja shqiptare çudit dynjanë, ja veshja me të cilën martohet (FOTO)

Ajo është padyshim një nga modelet më të njohura shqiptare.

Këtë herë Angela Martini ka habitur fansat dhe i ka dhënë fund beqarisë në mënyrë të papritur.

Ajo ka postuar në isntagram disa foto nga ceremonia aspak e zakonshme me miliarderin rumun, Dragos Savulesc.

Martini e ka ekzagjeruar paksa me veshjen e saj, pasi është shfaqur e veshur e gjitha me të zeza.

“Sapo u martova mbrëmjen e djeshme me burrin e endrrave të mia”-ka shkruar ajo./albeu


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu