Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në mëngjes do të jetë i freskët, gjatë ditës me diell dhe i ngrohtë.

Do të fryjë dhe erë e dobët nga drejtimi jugor. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 4 deri në 15, ajo maksimale do të arrij prej 27 deri në 33 gradë. UV=6

Në Shkup do të mbaj mot i ngjashëm, me diell dhe erë të dobët nga drejtimi jugor. Temperatura minimale do të ulet në 11, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 33 gradë.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu