Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot do të jetë me diell dh i ngrohtë, pasdite me vranësira lokale. Do të fryjë dhe erë e dobët nga drejtimi jugor. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 6 deri në 15, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 29 deri në 34 gradë. UV=6

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë i ngjashëm, me diell dhe erë të dobët nga drejtimi jugor. Temperatura minimale do të ulët në 13, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 33 gradë Celsiusë.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu