Muhamed Zeqiri braktis LSDM-në bashkohet me BDI-në

Ish sekretari i qeverisë, Muhamed Zeqiri – Muki siç duket ka braktisur LSDM-në dhe është i është bashkuar BDI-së dhe Frontit Europian.

TS ka siguruar fotografi në një iftar të përbashkët ku shihet Muki me funksionar të BDI-së.

Vlen të thekësohet se Frontit Europian i bashkohen shumë figura me ndikim politik. /TS/


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu