Ndryshim drastik i “Sheherzades”, aktorja turke nuk njihet

Aktorja turke, Bergüzar Korel dhe bashkëshorti i saj Halit Ergenç vitin e kaluar janë bërë prindër për herën e tretë. Larg profesionit të aktrimit dhe e perkushtuar në familjen e saj 40 vjeçarja po merr vëmendjen e të gjithë për ndryshimin drastik në pamje, madje disa komentues u shprehen se aktorja “duket si person tjeter”.

Berguzar dhe Halit janë prindër të tre fëmijëve dy djemve dhe një vajze.

Çifti muajt e fundit u vendosën për të jetuar në Londër.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu