Nuk do besoni si dukej Antonia e Përputhen para famës, kaq e shëndoshë

Antonia Gjoka është konkurrentja më e re e emisionit të dashurisë Përputhen. Ajo erdhi me dy pëlqime atë për Bashkimin dhe Brunon.

Duke u pëlqyer nga konkurrentet ajo ka realizuar një takim me Brunon.

Por që vëmendje mori një fotopgrafi e saj para famës nga Vipat e Bllokut ndërsa duket më ndryshe dhe më e shëndoshë.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu