“Nuk ndjehem fajtore”, opinionistja nuk bëhet pishman për atë që i tha Fifit

Pasi Fifi është qetësuar, ajo ka bërë gati valixhet për tu largua nga shtëpia e Big Brother VIP. Por, Arbana ka vendosur ta qetësojë këngëtaren nga Kosova, duke e marrë atë tek dhoma e rrefimit për të biseduar me të.

Derisa po fliste bashkë me Arbanën, Fifi ka thënë se opinionistja Balina gjithmonë e kritikon atë dhe e thumbon.

Këtu ka ndërhyrë, Balina e cila ka thënë se ajo thjesht gjykon lojën e Fifit brenda shtëpisë. Madje opinionistja u shpreh se ajo nuk ndjehet fajtore për atë që i tha Fifit.

Nuk ndjehem fajtore Fifi për atë që të thash. Më vjen keq për atë që të ndodhi, por nuk ndjehem në faj”, tha Balina.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu