“O sa mirë me qenë shqiptar”, tifozat Kuq e Zi ndezin stadiumin “Signal Iduna Park”

Pas rrugëve të Dortmundit, tifozat Kuq e Zi kanë ndezur edhe stadiumin “Signal Iduna Park”.

Ata kanë brohoritur dhe kënduar këngë patriotike, teksa mbështesin krenarë kombëtaren e tyre.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Albeu Sport (@sportalbeu)


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu