“O vampire”, Ҫfarë ndodhi? Dea shpërthen në lot

Një ditë më parë në oborrin e shtëpisë më të njohur në Shqipëri kanë qenë duke biseduar Dea, Luizi dhe Kristi. Teksa Dea po komentonte sjelljen e Luizit, ka qenë Kristi ai që i është kthyer duke i thënë vampire.

Fjallët e tij fyese, Kristi i ka justifikuar duke thënë se mjaft është treguar çun i mirë.

Pjesë nga biseda:

Dea: “Ti s’ke më armë kundër meje sepse unë të kam përballuar në më të keqen tende”.

Kristi: “O vampire, o vampirë po mbaj një gjë për prime mos i thuaj të gjitha”!

Luizi: “Mos fillo me ofendime”!

Kristi: “Jo more tani do filloj dhe unë e pash që ecin dhe tani do filloj dhe unë, pse çun i mirë unë i urtë”.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu