Osmani: I kisha preferuar çdo të riu që së paku njëherë të rreshtohet pas Ali Ahmetit

Ministri Bujar Osmani në emisionin Klan Debat ftoi të rinjtë ti bashkohen organizatës së madhe siç e quan ai BDI dhe liderit Ali Ahmeti.

”I kisha preferuar çdo të riut njëher ta ndjen momentin e të qenit pjesë e një organizate të tillë me një lider të tillë.

Sepse gëzimet e fitoreve të njëpasnjëshme, gëzimet e politikave të suksesshme ja preferoj çdo qytetari çdo të riu së paku ta ndjej një moment” – tha Osmani.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu