Pas zgjerimit të “Frontit Evropian” me partinë turke, GRUBI: Sikur 20+ është pak

Zv/kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Artan Grubi pas koaliconit mes Partisë Demokratike Turke (TDP) dhe Bashkimit Demokratik për Integrim për Frontin Evropian i duken pak 20 deputet shkaku i euforisë së krijuar tek bashkimi i të gjitha partive, përcjell TS.

“Sikur 20+ ka filluar të më duket pak, si thoni ju?! ” ka shkruar Grubi


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu