Përfshihet nga flakët një kazino në Gjorçe Petrov (VIDEO)

Një Kazino është përfshirë nga flakët në Gjorçe Petrov të Shkupit, informon Klan M. Ende nuk dihen shkaqet se si erdhi deri te djegia e kazinos, zjarrfikësit janë në vendin e ngjarjes dhe po mundohen të shuajnë.

Edhe policia ka arritur në vendngjarje dhe do të hetohet rasti i plotë. /KlanMacedonia

Video:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu