‘Përkrahje për parandalim efektiv dhe luftë kundër korrupsionit’

Me rastin e përfundimit të Tuning Project dyvjeçar ‘Përkrahja për parandalim efektiv dhe luftë kundër korrupsionit’ sot Komisioni shtetëror për parandalimin e korrupsionit organizon konferencë, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Sipas programit, fjalim do të mbajë kryetari i Komisionit shtetëror për parandalimin e korrupsionit Igor Tanturovski, ministri i Drejtësisë Valdet Xhaferi, eurokomisari Samuel Zhbogar, ambasadorja gjermane Althauser, ambasadori polak Multanovski, zëvendëskryetari i Shërbimit federal gjerman për administratë Volef Sh. dhe lideri projektues Holger-Mihael A. /Telegrafi/


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu