Po flasim për të njëjtin vend? Boçvarski: Kemi investime kapitale më të mëdha që nga viti 2014, 2015, 2016

Ministri i Transportit dhe Lidhjeve Blagoj Boçvarski sonte në revistën debatore “Click Plus” në TV21 theksoi se në vitin 2022 kanë investime kapitale më të mëdha se në vitin 2014, 2015 dhe 2016, transmeton InfoShqip.

Sipas tij, ata ende nuk dalin në terren me kamera siç kanë bërë qeveritë e tjera.

Në vitin 2022 dhe viti nuk ka mbaruar, kemi edhe një muaj e gjysmë, dy muaj për të bërë investime kapitale, kemi investime kapitale më të mëdha se në 2014, 2015, 2016 dhe nuk shkojmë me kamera”, tha. Boçvarski./InfoShqip.com


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu