Policia parkon te vendi i rezervuar për persona me karroca

Në protestën që po mbahet nga shoferët e autobusave privat para qytetit të Shkupit, të cilët nuk arritën marrëveshje me kryetaren e qytetit të Shkupit, Danella Arsovskën.

Shihet edhe prania e policëve, por diçka e pazakontë vërehet parkimi i kësaj veture të policisë në vendin e siguruar për personat me karroca para komunës së qytetit, gjë që është kundër rregullave të parkimit dhe merret gjobë. /KlanMacedonia


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu