Portugalia zhbllokon rezultatin ndaj Ganës, Ronaldo e bën “sefte” dhe shkruan historinë

Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim pa gola mes Portugalisë dhe Ganës, “luzitanët” kanë zhbllokuar rezultatin në të dytën.

Cristiano Ronaldo është treguar i saktë nga pika e bardhë e penalltisë në minutën e 65, duke u bërë kështu lojtari i parë në histori që shënon gol në 5 botërore.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu