PSG ofron 210 milion euro për 3 yjet e Real Madridit

Një lajm bombë vjen këtë mengjes nga Le Parisien teksa kjo gazetë bën me dije se PSG është e gatshme të ofrojë 210 për 3 yjet e Realit.

Bale Kross dhe Isco janë nën shënjestër nga drejtuesit e PSG dhe oferta do të vendoset shumë shpejt në tavolinën e “Los Blancos”. Plot 210 milionë euro.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu