Qeveria sot diskuton rritjen e pensioneve dhe emërimin e disa drejtuesve të institucioneve

Qeveria e re e Maqedonisë sot do të mbajë seancë e parë ku do të diskutohet për propozimin për rritje lineare të pensioneve, si dhe për emërimin e kuadrit drejtues në disa institucione shtetërore.

Në njoftim thuhet se seanca do të filloj në mesditë dhe pas përfundimit, opinioni do të njoftohet përmes një komunikate për media për vendimet e marra.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu