Shyhrete Behluli sot feston ditëlindjen, ja sa vite mbush ajo

Bilbili i Kosovës’ sot po feston ditëlindjen. Këngëtarja e zhanrit popullor, Shyhrete Behluli sot feston ditëlindjen e 57-të.

Ajo për publikun njihet si njëra ndër emrat që ndër vite karrierën e saj muzikore e ka kultivuar me projekte muzikore të cilat janë mirëpritur nga publiku.

Si çdo vit edhe këtë që e lamë pas ajo ka qenë e angazhuar me projekte dhe mbrëmje muzikore po ashtu.

 

View this post on Instagram

 

Urime ditelindjen Mami,qofsh e lumtur gjithmone ❤️

A post shared by Engjëllusha Salihu Official (@engjellushasalihu) on

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu