Sindi prezanton nënën, ja sa shumë ngjajnë

Sindi Loci prezantoi nënën e saj. Ish konkurrentja e Përputhen uroi nënën e saj me një postimn në Instagram.

Jeta fillon duke u zgjuar dhe dashuruar fytyrën e nënës!”Me keto fjale po dua te nis kete urim per ty mamushi ime! Te dua pafund dhe te detyrohem deri ne frymen e fundit! Uroj qe cdo dite e jetes tende te jete e mbushur me shendet e lumturi!” ishte urimi i saj.

Por që vëmendje mori fotoja ku shihet se Sindi i paska ngjarë shumë nënës.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu