Skandal: Ahmeti pranon se ka bë negociata me Gruevskin fshehtas nga opinioni?! Dëgjojeni! (VIDEO)

Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti, ka pranuar se ka bë negociata të fshehta nga opinioni. Këtë pjesë të intervistës së Ahmetit mund ta përcillni nga minuta e 27.

Dyshimet për biseda të fshehta mes Ahmetit dhe Gruevskit u paraqitën në kohën e publikimit të “bombave”, në njërën prej të cilave Jankullovska dhe Mijallkovi përmendin “ata dy kur ishin në terasë” (tie dvajca koga bea sami vo terasa).

Dyshohet se në mesin e negociatave të fshehta Ahmeti Gruevski janë edhe ato për Stemën me Luan, kur Ahmeti i ka habitur bashkëpartiakët e tij duke propozuar këtë stemë në kryesinë e partisë. poashtu ju sjellim edhe bombën në të cilën bisedojnë Jankullovska dhe Mijallkovi.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu