Skandal në Këshillin e Qytetit të Shkupit: Sllavevski ia merr mikrofonin Arsovskës (VIDEO)

Debati i ashpër sot pasdite ka shpërthyer në seancën e jashtëzakonshme të Këshillit të Qytetit të Shkupit, ku duhet të vendoset për pagat e punëtorëve të NTP-së dhe për funksionimin normal të transportit të qytetit.

Në vend të NTP-së, nga foltorja u dëgjuan fyerje dhe dënime të llojllojshme, kështu që kryetari i Këshillit, Trajko Sllavevski, në një moment ia hoqi mikrofonin kryetares Danella Arsovska.

Ai u ankua se sistemi që i lejonte të ndërpresë fjalimet e këshilltarëve ishte fikur./Telegrafi/

VIDEO:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu