Spasovski: E dimë prej ku burojnë kërcënimet për bomba

Sonte në emisionin “Rruga drejt”, në tv Alsat, i ftuar ishte ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski. I pyetur nga gazetari Adrian Kerimi, në lidhje me kërcënimet për bomba, Spasovski tha se kanë informacione se nga vijnë këto e-maila.

“Kemi informacione se nga vijnë dhe si vijnë këto e-maila, por sigurisht se duhet edhe ndihmë ndërkombëtare, që t’i vërtetojmë këto dëshmi”, tha Spasovsk


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu