Stomatologu Pëllumb Vela zyrtarisht pjesë e ASH-së

Aleanca për Shqiptarët në Tetovë ka vazhduar të risë dhe të grumbulloj intelektualët dhe profesionistët e dëshmuar rreth vetës në degën e Tetovës, shkruan Top24

Sot dhe zyrtarisht ASH-së i është bashkuar edhe stomatologu i njohur Tetovarë, Pëllumb Vela të cilin e ka mirëpritur kryetari U.D Arben Taravari.

Vela është në mesin e shumë intelektualëve që po i bashkohet Aleancës për Shqiptarët, ndërsa nga ASH paraljmërojnë për prurje të reja edhe në ditët në vazhdim Top24.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu