Suzana Saliu i kërkon falje Muhamed Zekirit. (FOTO)

Menjëherë pas kërcënimit që ju bë gazetarit Muhamed Zekiri nga Ejup Saliu, shoferi dhe familjari i Suzana Saliut, drejtoreshë e Qendrës për Menaxhim me Krizat, kjo e fundit i lajmërohet dhe i kërkon falje në emër të shoferit të saj.

Zekiri publikon në facebook bisedën me Suzanën, ku ajo pranon fajin e shoferit dhe kërkon falje. /InfoShqip.com/

13988904_10154321964741772_1660596597_n

 

 


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu