Ballina Etiketimet 16 vjecari qe e vrau uck

Etiketim: 16 vjecari qe e vrau uck

Shokuese/ Dyshohet se këtë adoleshent e vranë ushtarët e UÇK-së (VIDEO)

Zona Express ka transmetuar mbrëmjen e së djelës, pjesën e dytë të dokumentarit “Gjahu në UÇK”, ku janë transmetuar pamje dhe dëshmi për vrasjen e civilëve...

Lajmet e fundit