Ballina Etiketimet 25 qershor

Etiketim: 25 qershor

Edi Rama dhe bashkëshortja votuan, por ja detaji që nuk ju...

Kryeministri Edi Rama ka votuar në ambientet e shkollës në Surrel. I shoqëruar nga bashkëshortja e tij Linda, disa nga banorët e kanë pritur...