Ballina Etiketimet Adem

Etiketim: adem

Gjenerali serb tregon se pse e vranë Adem Jasharin me familje...

Gjatë një interviste në emisionin “Vo Centar” të televizionit Alsat-M, ish gjenerali serb, Stevan Gjuroviq, tregoi se sa spiunë kishin dhe sa herë ata...

Tensionohet situata në Kuvend, Dërguti, Hysni Gucatit: Ulu aty, mos fol...

Është tensionuar situata në Kuvendin e Kosovës pas një debati ndërmjet Aida Dërgutit dhe kryetarit të Organizatës se veteranëve të Luftës, Hysni Gucati, shkruan...

Lajmet e fundit