Ballina Etiketimet Aeroplan

Etiketim: aeroplan

Greqia: Veprimet e Turqisë me pasoja për stabilitetin e rajonit

Të papranueshme e ka quajtur Ministria e Jashtme greke incidentin e fundit në brigjet e ishullit grek Farmakonisi, ku nga një anije patrullimi turke...

Ja çfarë i ndodh trupit tuaj gjatë fluturimit me aeroplan

Të marrësh pushim nga puna dhe jeta e përditshme për të udhëtuar është një mënyrë mjaft e mirë për ta rifreskuar mendjen dhe trupin,...

Ja pse avionët zbehin dritat kur ulen

Kur vjen puna tek udhëtimi me avion ekzistojnë me mijëra pyetje pa përgjigje. Por tanimë njëra prej tyre e ka një të tillë. Nëse...

Bileta më të lira, nga prilli një kompani low-cost nis fluturimet...

Në prill të 2017-ës, një tjetër kompani fluturimesh “low cost” do të operojë në Shqipëri. Ministri i Transportit dhe Infrastrukturës gjatë vizitës zyrtare në...