Ballina Etiketimet Aktiviste

Etiketim: aktiviste

Gjykimi i aktivistëve të VV-së: Tensione, përballje dhe fyerje në gjykatë...

Ndërprerja e rrymës nuk i ndali tensionet e ofendimet në seancën gjyqësore ndaj aktivistëve të Vetëvendosjes. Rrenc, kriminel me kravatë, e shumë epitete të...

Aktivistë të VMRO-së me armë para LSDM-së

Mbrëmë rreth orës 23 e 30 min në Gostivar në rrugën Sretko Krsteski nga ana e zyrtarit policor i cili ka qenë në punë...

U vazhdohet paraburgimi 5 aktivistëve të VV-së të dyshuar për sulm...

Katër aktivistëve të VV-së të dyshuar për sulmin në Kuvend u janë vazhduar masat e njëjta të sigurisë, ndërsa njërit prej tyre i është...

Ja se si aktivistët e BDI-së nuk e përfillin Artan Grubin...

Artan Grubi fillon të bërtasë UÇK, UÇK pasi të pranishmit nuk e përfillin dhe e presin me heshtje! Gjatë konventës promovuese që partia shqiptare në...

Lajmet e fundit