Ballina Etiketimet Apa

Etiketim: apa

APA: Thaçi dha urdhrin për ndalimin e trenit propagandues serb

Mediet botërore raportojnë për trenin propagandues të Serbisë dhe ndalimin e tij prej autoriteteve të Kosovës. Mediet gjermane dhe austriake, i kanë dhënë theks të...

Lajmet e fundit