Ballina Etiketimet Apelojne

Etiketim: apelojne

Familjarët e rastit Monstra apelojnë për dalje masovike të votuesve në...

U lutem qytetareve te Tearces, ne emer te gjith te burgosurve shqiptar, te pafajshem, te sakatosur e syrgjynosur, te maltretuar, te rrahur e te...

Ndërkombëtarët apelojnë për zgjedhje të lira dhe demokratike në Maqedoni

Përfaqësitë diplomatike në Maqedoni, paralajmërojnë qytetarët e tyre të kenë kujdes ditën e zgjedhjeve. Ambasada e SHBA-ve, ato të BE-së por edhe përfaqësitë tjera diplomatike,...