Ballina Etiketimet Artan

Etiketim: artan

Lumi i Tiranës dhe disa fjalë mbi rëndësinë e emrave të...

Shkruan: Artan Shkreli "Rigllata" ose "Lumi i Tiranës" Para disa ditësh, në një takim me studentët e arkitekturës të Universitetit Shtetëror, mësova prej tyre se nuk...

Dika nuk është më në RDK, lamtumirë politikës

Ish-zëdhënësi i RDK, Artan Dika, një nga mjekët e njohur në Klinikat e Shkupit që i ishte bashkuar RDK në ciklet e parafundit zgjedhore,...

Grubit i intereson diçka për Trump-in

Artan Grubi Presidenti i ri Amerikan Trump ka sfiduar haptazi establishmentin mediatik në SHBA duke i denoncuar ato në vazhdimësi gjatë fushatës, por edhe pas...

Lajmet e fundit