Ballina Etiketimet Bashkepunimi opozitar

Etiketim: bashkepunimi opozitar

Pollozhani tregon të vërtetën për bashkëpunimin opozitar. BESA e pranoi ofertën,...

Kryetari i Shoqatës së Ish të Burgosurve dhe Përndjekurve Politikë, Shpëtim Pollozhani, në emisionin “Rruga drejt…” ka folur edhe për shkaqet pse nuk ndodhi...

Sela: Ja cilat janë kushtet e LR-PDSH për hyrje në Qeveri...

Ziadin Sela në emisionin “Debat” të udhëhequr nga kryeredaktorja e Portalb.mk, Elida Zylbeari, ka folur gjerë e gjatë për aktualitetin politik të Maqedonisë. Ai...

E vërteta e (mos)bashkëpunimit opozitar dhe ftesa e Ziadin Selës që...

Portali fol.mk, nga burime të besueshme brenda LR PDSH, ka siguruar një kopje të propozim marrëveshjes që LR-PDSH u ka dërguar partive opozitare jashtëparlamentare...

Sela nuk do të merr pjesë në takimin e thirrur nga...

Kryetari i Lëvizjes për Reforma PDSH nuk do të merr pjesë në takimin e thirrur nga Bilall Kasami nga Lëvizja Besa dhe Fadil Zendeli...

Sela i thotë “PO” ftesës së shoqatës së të burgosurve politik

  Në vijim mund ta lexoni përgjigjen e kryetarit të LR-PDSH, Ziadin Sela. ‘Tani është koha që kësaj politike të mbrapshtë të këtij pushteti, që përmes...

Bilall Kasami ftesë për bashkëpunim Selës dhe Ostrenit(DOKUMENT)

Kryetari i Lëvizjes BESA Bilall Kasami, ka bërë publike ftesën drejtuar kryetarit të LR-PDSH Ziadin Sela dhe kryetarit të partisë UNITETI Gëzim Ostreni. Ftesa...

Lajmet e fundit