Ballina Etiketimet Bisedimet mes putin dhe erdogan

Etiketim: bisedimet mes putin dhe erdogan

Putin dhe Erdogan biseduan për zgjidhjen e krizës në Siri

Presidenti rus Vladimir Putin dhe kolegu i tij turk Rexhep Taip Erdogan sot me telefon biseduan për përgatitje për intensifikimin  e përpjekjeve ndërkombëtare për...

Lajmet e fundit