Ballina Etiketimet Dashuria

Etiketim: dashuria

Si e paramendojnë meshkujt femrën ideale

Idealet e bukurisë ndryshojnë, por ky është vetëm një nga faktorët që e bëjnë femrën ideale. Femra ideale është mit, sigurisht, por gjithsesi nuk është...

Çfarë ndodh me trupin tonë kur zihemi me personin që duam?

Zënkat dhe mosmarrëveshjet janë pjesë e çdo lidhjeje. Secili i cili të paktën një herë është zënë keq me personin e dashur e din...

Psikologët: Një marrëdhënie e lumtur përcaktohet nga këto dy tipare themelore

Një marrëdhënie që të jetë e gjatë, e qëndrueshme dhe e fortë ka nevojë për shumë punë dhe përpjekje të vazhdueshme nga të dyja...

Lajmet e fundit