Ballina Etiketimet Deshmitaret per rastin kumanova

Etiketim: deshmitaret per rastin kumanova

Rasti “Kumanova”, kërkohen dëshmi nga shumë zyrtarë të shtetit dhe nga...

Lideri i BDI-së Ali Ahmeti, shefi i kabinetit të Ahmetit, Artan Grubi, kryetari i Komunës së Likovës Sadulla Duraku, ish zv.ministri i Brendshëm Zemri...

Lajmet e fundit